sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

dudebruhwhoa

dudebruhwhoa@

227

رتبه بین 14734 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه dudebruhwhoa در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ dudebruhwhoa

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4140910
سقوط گوه پایین یا اوج قدیمی را هدف قرار می دهد HBARBTC نمودار هفتگی میله‌ای در طی چند سال گذشته، از حدود سپتامبر 2021 تا کنون، در حال سقوط بوده است. سناریوی صعودی حرکت به سمت تاپ گوه‌ای با شکست، اوج‌های دوران «Google Pump» در مارس 2020 و با یک هدف ثانویه بالقوه در ATH یا بالاتر از آن را هدف قرار می‌دهد. برای مشاهده شکست صعودی، باید ناحیه 150-160 نشسته را نگه دارد و 247 را بشکند. شکستن 247 هم کف دو برابری و هم شکست گوه را تایید می کند. اهداف دوپایین آن را در مسیر خود به سمت 395 و سپس 500 سست می فرستند، که برای بازگرداندن حرکت به سمت اوج های مارس 2020، در حدود 854-866، بسیار مهم است که در بالا باقی بماند. سناریوی نزولی حرکت به سمت پایین گوه پایین ترین سطح قبل از "پمپ گوگل" در ژانویه 2020 را هدف قرار می دهد. اگر منطقه 150-160 sats گم شود، احتمالاً لمس دیگری در پایین گوه خواهد دید نزدیک 115- 120 سات و کمینه ژانویه 2020. اگر پایین گوه گم شود، احتمالاً ATL را مجدداً بررسی خواهیم کرد و به طور بالقوه یک ATL جدید خواهیم ساخت. خرس کوتاه مدت، سناریوی گاو نر بلند مدت اگر حرکت به پایین به پایین گوه برگردد و گوه بالا نگه دارد، آن اهداف بالاتر نزدیک ATH یا بالاتر به احتمال زیاد imho. همچنین در صورت از دست دادن ته گوه، اما هیچ حرکت قوی تری زیر 91 وجود ندارد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4140278
پشتیبانی، مقاومت، یا دو پایین در ~1k اتریوم در روز یک گوه ایجاد کرده است. شکستن زیر گوه دو امکان دارد: 1.) 1 برابر حرکت به سمت پایین اندازه گیری شده که سطح پشتیبانی روزانه را آزمایش می کند که از حدود 670 دلار آمریکا شروع می شود 2.) یک پایین در نیمه راه نزدیک 1k که یا موفق می شود و به گزینه های گاو در زیر می رود، یا از کار می افتد و به سمت پایین حرکت می کند تا در گزینه 1 پشتیبانی شود. شکست بالای گوه به طور مشابه دو گزینه دارد: 1.) حرکت اندازه گیری شده 1 برابر به مرکز مقاومت روزانه، که کاملاً به ATH نمی رسد 2.) حرکت به سمت مقاومت هفتگی در نیمه راه که یا موفق می شود و به گزینه 1 می رود یا شکست می خورد و به یک می رود. /a> از گزینه های خرس.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4126990
تسلط و بیت کوین برای صعود در صورت حفظ 52 درصد بیت کوین و Bitcoin اگر سطح تسلط 52 درصد با موفقیت حفظ شود، ممکن است تسلط در حال افزایش باشد. انتظار یک حرکت شدید تا 55-57٪ برای تسلط و 40-43.5k برای بیت کوین، و alts برای از دست دادن ارزش در مقابل بیت کوین: اگر سطح 52% از بین برود، ممکن است به جای آن سطح تسلط 50 یا 48% را دوباره آزمایش کنیم. بیت‌کوین برای خارج شدن از منطقه خطر باید به طور کامل از منطقه 36.5-40k عبور کند:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4092814
HBAR سقوط گوه هفتگی/روزانه HBAR از bar پس از اینکه قبلاً از گوه سقوط نمودار خط هفتگی خارج شده است، هر دو در اینجا در نمودار شمع هفتگی. اهداف اولیه نزدیک بالا و پایین مقاومت هفتگی هستند. یک حرکت به سمت پایین می تواند بالای گوه را دوباره آزمایش کند. ایده مرتبط من را اینجا ببینید، جایی که فکر می‌کنم قبل از رفتن باید بالای 10 تا 12 سنت داشته باشیم و نگه داریم برای مقاومت هفتگی:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4058192
داو جونز در مقابل DXY Q1 سناریوی تصادف 2024 نمودار خام نشان می دهد که یک سقوط در سه ماهه اول سال 2024 چگونه ممکن است در ارتباط با آن باشد. DXY سناریوهای مشابهی ممکن است در چندین بازار از جمله در بازار رخ دهد BLX و XAUUSD در اینجا نشان داده شده است DJI ایجاد یک سقف دوگانه با ATH کمی بالاتر، زیرا شاخص دلار ایالات متحده حمایت ماهانه را مجدداً آزمایش می کند و بالای یک گوه در حال سقوط قبل از اینکه بالاتر از اوج های اخیر خود حرکت کند و به سمت ATH 1985 حرکت کند. در زیر چند نگاه دقیق تر به آن وجود دارد DXY - در حال سقوط، یک نمودار هفتگی قدیمی‌تر که در این مورد صحبت می‌کند، و در نهایت برای دیدن پتانسیل آن برای بازدید مجدد از ATH 85 یا بالاتر، راه را بزرگ‌نمایی می‌کند: شکست گوه سقوط شاخص دلار پست اصلی - بازیابی بازار مراقب DXY باشید پتانسیل برای بازدید مجدد ATH و/یا شکستن آن همچنین، چند مثال از نحوه ارتباط آن با بیت کوین BLX & Crypto Market، به علاوه یک مثال خام مشابه one در این پست که بازار نقطه طلا را نشان می دهد. XAUUSD همبستگی منفی کلان با بیت کوین نمونه خام - بازار نقطه طلا
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4052618
دو پایین تایید شد HBARUSD دارای دوپایه تایید شده در روز است. تلاقی: - بالای EMA و MA 50 و 200 روزه بسته شده است اهداف = 5.8 و 6.1 سنت در این نمودار نشان داده نشده است: حرکت بالاتر از 6-6.2 سنت ممکن است یک حرکت بیشتر به سمت بالا را از طریق یک شکست گوه در نوار روزانه تأیید کند. نمودار ، اما ممکن است با مقاومتی در حدود 7-8 سنت مواجه شود و باید به بالای 10-12 سنت برسد تا به سمت مقاومت هفتگی حرکت کند که از حدود 15-18 سنت شروع می شود اما باید 29-30 را هدف قرار دهد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4052237
دو پایین در یک دو پایین SUKUUSD به احتمال شروع حرکت یک هیولا از یک پایین دوگانه در یک دو پایین نگاه می کنیم. ریسک بالا و سقف پایین - اهداف اولیه 3-4 برابر در صورت رسیدن به آن. پتانسیل حرکت 10 برابری مشروط به تایید حرکت 3-4 برابری است. روزانه دوبل پایین زوم شده در زیر:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4014269
کل تاریخچه نمودار HBAR به عنوان یک شماتیک Accum این مورد که مدتی پیش در توییتر منتشر شد، هنوز مرتبط به نظر می رسد و به طور بالقوه به پایان فاز C نزدیک می شود (اگر برای مدت طولانی تری تمدید نشود). در اینجا قرار بود این شکل ظاهر شود، به نظر می‌رسد تلویزیون وقتی یک عکس یا صفحه نمایش را در نمودارهای خود قرار می‌دهیم، همه چیز را مقیاس‌بندی می‌کند:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4007108
آیا FARM بالاخره برای برداشت پرباری آماده است؟ FARM (Harvest Finance) مدتی است که به پایان رسیده است. اگر بتواند بالاتر از افقی زرد بالایی حرکت کند، به اندازه کافی حرکت می کند تا در هفته از گوه در حال سقوط بشکند و در نهایت می توانیم یک strong حرکت 3-4 برابر یا بیشتر.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
dudebruhwhoa@dudebruhwhoa
دنبال کننده:1
4003884
بیت کوین خرس در مقابل DXY گاو نر احتمالی که در آن بیت‌کوین می‌تواند بلافاصله پس از برخورد به بالای این گوه در حال افزایش، به شدت کاهش یابد. Confluence - DXY قبلاً صعودی را از گوه سقوط خود شکسته است. DXY و بیت کوین همبستگی کلان منفی دارند (در دراز مدت آنها در نهایت برعکس عمل خواهند کرد، حتی اگر این کار را انجام دهند. همان چیزی کوتاه مدت).
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402