sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

WicktatorFX

WicktatorFX@

1546

رتبه بین 14736 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه WicktatorFX در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ WicktatorFX

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4167213
BITCOIN - سود و سود بیشتر! تجزیه و تحلیل بیت کوین ما به خوبی انجام شده است. در نوامبر 2022، ما تنظیماتی را پست کردیم که نشان می‌داد برای یک شکست آماده بودیم. ما شکست خوردیم و همچنان در حال فشار دادن هستیم! در حال حاضر 145 درصد افزایش یافته است. ما در سپتامبر 2023 راه اندازی دیگری داشتیم که در آن اصلاحی را شناسایی کردیم. اصلاح شروع شد و تا الان شاهد افزایش 50 درصدی هستیم! اکنون انتظار داریم قبل از یک فشار نهایی، یک اصلاح جزئی انجام شود. تجارت ایده: - مراقب اصلاح در بازه زمانی پایین تر (تصحیح ABC) باشید - با استفاده از تکنیک هایی مانند شکست خط روند، BOS و غیره در شکست اصلاح وارد شوید. - هدف: زمانی که به سمت بالاتر حرکت می کنیم، موقعیت خود را کاهش می دهد، زیرا زمانی که این فشار را بالاتر می بینیم، به دنبال یک برگشت خواهیم بود. موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! تحلیل قبلی ما را در زیر ببینید:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4164305
SOLANA - 250% سود انجام شد! ✅ سولانا عالی بازی کرد. ما موفق شدیم یک ورودی در شکست خط روند دریافت کنیم و نزدیک به اندازه کافی 0 کاهش داشتیم. قیمت به صورت تکانشی به سمت بالا حرکت کرد تا زیر موج c موج B را کامل کند. ما اکنون در یک نقطه عطف هستیم. می‌توانیم یک حرکت زیرموج c گسترده‌ای انجام دهیم. این را به دقت زیر نظر داشته باشیم تا ببینیم اکنون چه واکنشی نشان می دهیم و سپس از آنجا خواهیم رفت. امیدوارم که توانسته باشید از تجزیه و تحلیل سولانا ما مقداری درآمد کسب کنید! تحلیل قبلی را در زیر ببینید:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4161689
GOLD - مروری بر بازه زمانی بالاتر ✨ این ممکن است برخلاف روند یا همانطور که دوست من می‌گوید "در مقابل سونامی" باشد، اما شواهد فنی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است در چند ماه آینده شاهد کاهش قیمت طلا باشیم. در بازه زمانی ماهانه به نظر می رسد که ما در موج 3 هستیم - که از 5 موج فرعی تکانشی ساخته شده است. زیر را ببینید: موج 2 و موج 4 امواج ABC اصلاحی هستند و در بازه زمانی هفتگی می‌توانیم ببینیم که هنوز در محدوده پارامترهای اصلاحی ABC موج 4 و در انتظار موج نهایی C که یک حرکت به سمت پایین است. ما تصمیم نرخ FED را در 16 مارس داریم که واقعاً می تواند بازار را تکان دهد. ما انتظار داریم که دلار در طول FED افزایش یابد و طلا در برابر دلار وزن دارد و همبستگی معکوس دارد. اگر دلار بالا برود، طلا باید پایین بیاید... در نهایت. مهم است که بدون دیدن یکی از موارد زیر، زودتر به کوتاه کردن طلا نپردازیم: - کمبود خریدار - هر فروشنده در حال حاضر به دلیل جنگ در اوکراین، خریداران طلا زیادی وجود دارد - طلا به عنوان یک گاوصندوق عمل می کند. پناهگاه. همچنین به نظر می رسد هنوز هیچ فروشنده ای وارد بازار نشده است... رویداد کلید برای تماشا، تصمیم FED در 16 مارس است. ما به طور بالقوه می توانیم شروع موج نزولی C را در طول رویداد ببینیم. هنگامی که اولین حرکت به سمت پایین را مشاهده کردیم، می‌توانیم خود را برای ورود به محض مشاهده تصحیح آماده کنیم. زیر را ببینید: بهتر است به جای اینکه تلاش کنید و با بالا و پایین یک حرکت تماس بگیرید، منتظر تایید باشید. پس از مشاهده تأییدیه، پول زیادی به دست می‌آید و کمتر احتمال دارد که از عقب‌نشینی خارج شوید. دوست دارم نظرات شما را بشنوم - نظرات خود را در زیر بنویسید. موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! نظر: GOLD Daily -نظر: GOLD 1H - اجرای 1100 پیپ :) نظر: به روز رسانی طلا - نظر: GOLD UPDATETrade بسته شد: هدف رسید: هدف شکسته شد. نظر: راه اندازی طلای جدید!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4154957
طلا - تاب های بزرگ گرفتار شدند! ✅ خوب.. طلا به طرز باورنکردنی با ما مهربان بوده است! ما موفق شدیم در ماه مه به صدر جدول دست پیدا کنیم و سود کلانی 2500 پیپ به ما داد. حرکت به سمت پایین (موج A) یک اصلاح پیچیده ABC بود که در اکتبر به پایان رسید. هنگامی که موج نزولی را تکمیل کردیم، موفق شدیم پیش بینی کنیم و برای حرکت صعودی (موج B) برنامه ریزی کنیم. ما هنوز در حال ثبت نام های اولیه خود هستیم و به دنبال فرصت های بیشتر هستیم. موج B به 3 زیر موج تقسیم می شود. ما زیر موج A را تکمیل کردیم و در حال حاضر در زیر موج B هستیم (که دارای 3 موج جزئی دیگر است). ما انتظار داریم موج جزئی C خیلی زود شروع شود. تجارت ایده: - مراقب موج جزئی C باشید - به دنبال شکست خط روند در بازه زمانی پایین تر یا BOS باشید - هدف: 1960 (500 پیپ)، 1930 (800 پیپ) هنگامی که موج کوچک C کامل شد، این موج B ما را کامل می‌کند و می‌توانیم جلو برویم و به دنبال فشار نهایی بالاتر، موج C باشیم. موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! برای تنظیمات قبلی ما به زیر مراجعه کنید: می 2023: اکتبر 2023: نوامبر 2023: تحلیل بازه زمانی بالاتر ما را دقیقاً از یک سال پیش که هنوز در جریان است، ببینید:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4104960
SILVER - برای پای صعودی بعدی تماشا کنید! در آخرین تحلیل خود از نقره، متوجه شدیم که در یک تصحیح مسطح 335 هستیم. ما در بخش میانی هستیم (3 = ABC). ما در موج B هستیم و به دنبال گرفتن C هستیم. تجارت ایده: - مراقب شکستن خط روند قرمز برای تأیید باشید - ورود ریسک در رد سطوح فیب - اهداف: 24، 25، 26. توجه داشته باشید که ما می‌توانیم یک تصحیح ABC پیچیده برای موج B انجام دهیم، بنابراین زمانی که انجام این کار بی‌خطر است، به نقطه سربه‌سر انجام دهیم. موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4077045
GBPAUD - تصویر بزرگتر - افت 5000 پیپ در انتظار! ✅ این نمودار 2 هفته ای برای GBPAUD است. ما در یک الگوی 535 زیگزاگ هستیم. می‌توانیم ببینیم که موج B (3) را تکمیل کرده‌ایم که یک تصحیح ABC بود. ما اکنون در موج C هستیم و پیش بینی می کنیم که یک موج 5 به سمت پایین حرکت کند، مطابق با شماتیک 535 زیگزاگ. در بازه زمانی پایین‌تر، ما به دنبال این هستیم که این اصلاحات فعلی را تجزیه کنیم. تجارت ایده: - سازمان دیده بان برای اصلاح فعلی برای تکمیل - در شکستن تصحیح را وارد کنید - سطح بی اعتباری برای این سناریوی کوتاه بالاتر از تکمیل موج B است - اهداف نوسانی: 1.8 (1300 پیپ)، 1.7 (2500 پیپ)، 1.6 (3500 پیپ)، 1.5 (4500 پیپ) موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! نظر: نمودار ماهانه
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4018657
SOLANA به‌روزرسانی: +80% سود✅ آخرین تحلیل SOL ما به درستی انجام شد. ما یک شکست عالی داشتیم و 80٪ سود خام را شاهد بودیم! ما موقعیت خود را حفظ می کنیم و به دنبال فرصت های ورود بیشتر هستیم تا زمانی که تصحیح موج بزرگتر B را تکمیل کنیم. در بازه زمانی پایین تر، ما به دنبال اصلاحات صعودی خواهیم بود و از شماتیک های اصلاحی موج الیوت برای شناسایی زمان و مکان ورود استفاده خواهیم کرد. هنوز هیچ راه اندازی تجارت وجود ندارد، اما اگر به این تنظیم علاقه مند هستید، نظر خود را در زیر بگذارید و در فرصت بعدی ورود، راه اندازی را به روز خواهیم کرد! موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! آخرین تحلیل ما را در زیر ببینید: نظر: راه اندازی VIP:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
4018510
BITCOIN - 40 درصد افزایش یافت! بعد چه می شود؟ ✅ در آخرین تحلیل خود از بیت کوین، متوجه شدیم که در حال اصلاح هستیم و به دنبال حرکت صعودی برای موج C هستیم. ما اکنون در موج C هستیم و 5 موج فرعی را پیش بینی می کنیم. ما زیر موج 1 و پیش بینی تصحیح زیر موج 2 را در چند هفته آینده دیده ایم. پس از دریافت آن، می‌توانیم به دنبال ورودی دیگری باشیم تا بیت‌کوین را حتی بالاتر ببریم! هنوز هیچ ایده تجارت وجود ندارد. ورودی قبلی خود را با انتظار مشاهده تصحیح subwave 2 نگه دارید تا ورودی دیگری بدست آورید. بچه ها نظرتون چیه؟ موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن! تحلیل قبلی:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
3945029
NZDCAD - ضربه بعدی را بگیرید! NZDCAD تقریباً یک سال است که در حال اصلاح بوده است و ممکن است در شروع حرکت بزرگ بعدی باشیم. ما انتظار قدرت NZD را داریم، بنابراین می توانیم فرض کنیم که NZDCAD به کف رسیده است. تجارت ایده: - مراقب BOS، شکست خط روند یا الگوی معکوس در بازه زمانی پایین تر باشید - عدم اعتبار برای این سناریوی صعودی زیر 0.794 است، بنابراین هر ورودی نیاز به توقف زیر آن سطح دارد. - اهداف: 0.85 (500 pips)، 0.88 (800 pips) موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
WicktatorFX@WicktatorFX
دنبال کننده:9.7K
3919155
USDSGD - معکوس کتاب متنی! USDSGD اخیراً با یک رد زیبا در صدر قرار گرفته است! ما 50 فیبوناچی، کانال و یک مورب انتهایی داشتیم که همه نشان دهنده یک معکوس است! اکنون که به صدر رسیدیم، می‌توانیم به دنبال هر عقب‌نشینی برای اضافه کردن موقعیتی برای سقوط عظیم باشیم. تجارت ایده: - مراقب عقب نشینی باشید - هنگامی که pullback ظاهر شد، به دنبال شکست خط روند یا رد ساختار باشید - با توقف های بالاتر از اوج ها (بالای 50 فیب) وارد شوید - اهداف: 1.305 (700 پیپ)، 1.27 (1000 پیپ) موفق باشید و مثل همیشه، تجارت امن!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402