sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

نوسان گیری مدرن

modern_navasan@

111

رتبه بین 3071 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

-3.1%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نوسان گیری مدرن

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

130.2K

میانگین بازدید روزانه

53.4K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

2

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3021333

کاهش شدید شاخص دلار امریکا

داده‌های اقتصادی امروز منجر به کاهش بیش از 1 درصدی ایندکس دلار شد. هرچند شاخص NFP اشتغال بخش غیرکشاورزی آمار فراتر از انتظار 311k در برابر پیش‌بینی 205k را نشان داد اما نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه فوریه به 3.6 درصد رسید که بالاتر از انتظارات 3.4 درصدی بود. افزایش نرخ بیکاری حاکی از تاثیر منفی افزایش‌های بی رویه نرخ بهره فدرال رزرو بر #بازار کار امریکا است و این به‌ نوبه خود نشانه‌های از بروز رکود قلمداد می شود. این موضوع فدرال رزرو را تحت فشار قرار داده و چشم انداز افزایش نرخ بهره را تضعیف می کند که باعث افت عملکرد دلار در برابر سایر رقبا می شود. قابل ذکر است‌ که امروز بازدهی دو ساله اوراق خزانه‌داری حساس به تغییرات نرخ بهره، بدترین عملکرد روزانه خود در بیش از یک دهه اخیر را به ثبت رساند‌.

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3020600

سقوط بیت‌کوین به زیر 20000 دلار

آشفتگی در #بازار رمزنگاری و همچنین #بازار جهانی سهام تشدید شده است. #بازار ارزهای دیجیتال طی چند ساعت اخیر افت شدیدی را تجربه کرده است. علت اصلی کاهش‌ اخیر اخبار مربوط به ورشکستگی Sarget='_blank'>ilvergate است. سیلورگیت کپیتال که یکی از معروف‌ترین بانک‌های ایالات‌متحده فعال در حوزه رمزنگاری است اعلام کرد‌ که فعالیت‌های خود را متوقف و انحلال دارایی‌های خود را آغاز خواهد کرد. معاملات سهام این بانک در جلسه گذشته حدود 60% درصد سقوط کرد و در معاملات Pre Market امروز وال استریت هم کاهش چشمگیری نشان می‌دهد. بایننس بزرگترین صرافی رمزنگاری اعلام کرده که هیچ زیانی در سیلورگیت متحمل نشده است با این حال اکنون #ارزش #بازار ارزهای رمزپایه به زیر 1 تریلیون دلار سقوط کرده و #ارزش Bitcoin نیز با حدود 8% کاهش در معاملات امروز به 19900 دلار رسیده است.

Join:『 @modarget='_blank'>ern_narget='_blank'>avasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3016635

جهش شدید شاخص دلار امریکا

#ارزش دلار امریکا طی معاملات امروز همزمان با اظهارات جروم پاول در کمیته بانکی سنا به شدت تقویت شد به طوری که ایندکس دلار با بیش از 1 درصد جهش از مرز 105 واحد عبور کرد. رئیس فدرال رزرو از تمایل این بانک برای تشدید سرعت افزایش نرخ بهره خبر داد و هدف این اقدام را تلاش برای تحقق تورم 2 درصدی دانست. پاول معتقد است افزایش مستمر نرخ بهره در دوره‌های آتی مناسب است. با تقویت رویکرد انقباضی فدرال رزرو، احتمال افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره در نشست بعدی در میان فعالان #بازار افزایش یافت. تقویت ایندکس دلار موجب ایجاد فشار بر تمامی #بازارهای مالی از #بازار سهام، کامودیتی و کریپتو می شود‌.

🔓پراکسی متصل همراه اول

🔓پراکسی متصل ایرانسل

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3015996

#شپنا

سهم مسیر همواری پیش رو دارد و هدف قیمتی حوالی 1000 تومان را دنبال می کند. با این حساب می توان گفت متناسب با شرایط کلی #بازار بین 10 الی 20 درصد بالاتر از قیمت کنونی، پتانسیل رشد قیمت دارد. حدضرر نگهداری برای تمام سهامداران هم می تواند به محدوده 820 تومان ارتقا پیدا کند.

🔓پراکسی متصل همراه اول

🔓پراکسی متصل ایرانسل

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3015995

✴️ صندوق سهامی ETF اطلس مفید همواره سبدی از سهام ارزشمند بورس را در اختیار دارد. بر همین اساس توانسته با بهره‌مندی از سود بخش‌های مختلف #بازار، در یک سال منتهی به ۳۰ بهمن، ۱/۹ برابر شاخص بورس بازدهی ایجاد کند.

✱ برای سرمایه‌گذاری در این صندوق کافی است https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماد «اطلس» را در سامانه معاملات آنلاین کارگزاری خود جست‌وجو کرده و اقدام به خرید کنید.

♨️ آشنایی بیشتر با صندوق اطلس:

http://mfid.ir/Atlas2

#کارگزاری_مفید

@MofidSecuritiesOfficial

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3013772

#بازار

شاهد شکل‌گیری یک فرصت طلایی برای بازار سرمایه هستیم. در‌ بازارهای موازی از جمله ارز و طلا حباب‌های ایجادشده در حال ترکیدن است و روند کاهشی کنونی در بازار حبابی #خودرو هم نمایان خواهد شد. اما بحث بازار بورس متفاوت است و عملا هیچکس نمی تواند از وجود حباب در این بازار سخن بگوید. دوره فعلی بهترین فرصت برای هدایت نقدینگی‌های تورم‌زا از بازارهای غیرمولد به بازار توسعه‌ساز بورس است. امیدواریم‌ تصمیم‌گیران اشتباهات گذشته را تکرار نکنند و با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارند که‌ مثل آب خوردن است، با حمایت و اعتمادسازی در بازار سرمایه شرایط را برای بهبود کلی چرخه اقتصاد فراهم‌ کنند. در غیر این صورت نقدینگی بالای موجود در کشور مجددا در قیمت‌های پایین‌تر وارد همین بازارهای کذایی می شوند و کار از قبل هم سخت‌تر خواهد شد. اما با یک #مدیریت صحیح در بازار بورس می توان از این فرصت طلایی نهایت بهره را برد و با یک تیر چند نشان را زد که امیدواریم گوش شنوایی برای این صحبت‌ها وجود داشته باشد و در این شرایط بازار سرمایه به‌ حال خود رها نشود...

🔓پراکسی متصل همراه اول

🔓پراکسی متصل ایرانسل

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3013640

انیگما برگزار می‌کند؛ وبینار رایگان با موضوع :

🔵بررسی پارامترهای تاثیرگذار بر #بازار سرمایه در سال ۱۴۰۲🔵

با حضور آقایان:

✅ مهدی سوری

کارشناس #بازار سرمایه

#آریا رضاییان

مدیرعامل شرکت انیگما

🔴 سه‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۸ 🔴

ثhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت‌نام از طریق لینک زیر:

🔗 https://survey.porsline.ir/s/kwhttps://sahmeto.com/coins/YFI' target='_blank'>YFI4eR

@enigma_investing

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3012568

#ذوب

سهم دارای حمایت موثر بین قیمت 310 الی 320 تومان است. درحال حاضر موضوع بااهمیت برای نماد عدم تثبیت قیمت زیر محدوده 320 تومان می باشد. همچنین تا قیمت 300 تومان نگهداری سهم بلامانع است.

🔓پراکسی متصل همراه اول

🔓پراکسی متصل ایرانسل

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3012261

🔻 با سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثاhttps://sahmeto.com/coins/BAT' target='_blank'>بت ETF «آوند» مفید، حتی در شرایط منفی #بازار بورس و روزهای تعطیل نیز سود کنید.

✱ خرید واحدهای این صندوق به آسانی از طریق سامانه معاملات آنلاین همه کارگزاری‌ها (https://sahmeto.com/coins/XEM' target='_blank'>نماد: آوند) امکان‌پذیر است.

♨️ آشنایی بیشتر با صندوق آوند:

http://mfid.ir/Avand1

#کارگزاری_مفید

@MofidSecuritiesOfficial

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:130.2K
3008673

#شتران

سهم دارای حمایت خوب و موثر حوالی قیمت 410 تومان است. بازگشت نماد به روند صعودی به تثبیت قیمت بر روی محدوده‌ی 430 تومان وابسته است. همچنین تا حوالی قیمت 370 تومان، نگهداری بلامانع است‌.

🔓پراکسی متصل همراه اول

🔓پراکسی متصل ایرانسل

Join:『 @modern_navasan 』

نمایش بیشترجذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • صندوق سرمایه گذاری سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401