sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

کوکوین شیرز

฿ KuCoin Token

کوکوین شیرز

معاملات روزانه

تحلیل کوکوین شیرز براساس سیگنال تریدرها

جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

کم ریسک

پر ریسک

کم ریسک

پر ریسک

جذابیت خرید و فروش بر اساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد
نماد در یک ماه اخیر است.

طمع

خنثی

ترس

شاخص ترس و طمع بر اساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

روند سیگنال های ฿کوکوین شیرز

همه
خرید
فروش
هشدار نماد

وقت خرید شد اطلاع بده

وقت فروش شد اطلاع بده

پیام تریدرها در مورد کوکوین شیرز

فیلتر
بیشتر
مبتنی بر هوش مصنوعی
تاریخ پیام ها:

تمامی پیام های تریدرها
راجع به ฿کوکوین شیرز جمع آوری شده و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.

آموزش FieryTrading
426رتبه تریدر
FieryTrading@FieryTrading
FieryTrading
🔥 شکست توکن KuCoin Falling Wedge KCS از سال 2021 تا کنون در حال سقوط بوده است. با این حال، به نظر می رسد همه چیز به سمت بهتر شدن تغییر کرده است. KCS صعودی ترین قیمت را از نوامبر 2021 تجربه کرده است. با این صعود، قیمت از یک گوه نزولی خارج شد. انتظار من این است که این اقدام قیمت در بلندمدت ادامه یابد. هدف 20 دلار
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
تایم فریم:
1 هفته

اشتراک گذاری پیام

آموزش hadi_devil18
117رتبه تریدر
hadi_devil18@hadi_devil18
hadi_devil18
KCS گاوها غلبه کردند با سلام خدمت بازرگانان و همه، من هادی کارعلی هستم، معروف به SNIPERS_FX اگر ایده را دوست دارید، حمایت را با لایک و فالو فراموش نکنید. KCS گاوها غلبه کردند! همانطور که قبلا در تحلیل قبلی اشاره کردیم. قیمت در اطراف یک منطقه حمایت گسترده بود، جایی که اشاره کردیم که ما همچنان به دنبال تغییر حرکت از نزولی به صعودی هستیم، با این حال، ما به تایید نیاز داریم و در نهایت این اتفاق افتاد! قیمت بالاتر از نوسان اصلی ما شکست، پس ما منتظر حرکت صعودی جدید تا خط روند نزولی بالایی خواهیم بود. تا زمانی که آن قیمت همچنان بتواند دوباره پایین تر معامله شود تا پشتیبانی ما را یک دیگر آزمایش کنیم، جایی که به دنبال آن خواهیم بود بلندمدت های جدید از دیدگاه کوتاه مدت اگر از این نوع تحلیل خوشتان می آید لایک و فالو را فراموش نکنید و طبق معمول برنامه معاملاتی خود را دنبال کنید و ریسک خود را مدیریت کنید. صبور باشید و موفق باشید!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
تایم فریم:
1 روز

اشتراک گذاری پیام

آموزش behdark
20رتبه تریدر
behdark@behdark
behdark
KCS نقشه راه (ترسناک) قبل از هر چیز به بازه زمانی تحلیل توجه کنید، بازه زمانی هفتگی است. بسیاری از طرفداران صرافی Kucoin دارندگان سکه KCS این صرافی هستند. امروز یک بررسی و تعداد موج روی KCS داشتم و با خودم فکر کردم که ارزش به اشتراک گذاشتن این بررسی را دارد. با بررسی امواج، متوجه تشکیل دو مثلث تو در تو در KCS شدم. اکنون به نظر می رسد که ما در حال تشکیل موج d از C بزرگ در بازه زمانی هفتگی هستیم. نقشه راه KCS باید اینگونه باشد. شما باید تحقیقات نهایی را انجام دهید و خودتان تصمیم بگیرید. برای مدیریت ریسک، لطفا توقف ضرر و مدیریت سرمایه را فراموش نکنید اگر سوالی دارید کامنت کنید متشکرم
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش ZEUS_Market_Alerts
468رتبه تریدر
ZEUS_Market_Alerts@ZEUS_Market_Alerts
ZEUS_Market_Alerts
تجزیه و تحلیل KCS تجزیه و تحلیل #KCS: سود بالقوه💰💰 🚀🚀همانطور که می‌بینیم که #KCS در یک بازه زمانی بزرگ‌تر معامله می‌کرد اما نتیجه داد یک شکست اکنون می توانیم یک حرکت صعودی بزرگ را در #KCS مشاهده کنیم 📈📈 🔖 قیمت فعلی: 4.513 دلار ⏳️ قیمت هدف: 15.00 دلار ⁉️ چه باید کرد؟ - طبق تجزیه و تحلیل #KCS برای مدت کوتاه تا 9 دلار و در یک دوره طولانی به 15 دلار خواهد رسید. به نمودار نگاه کنید، حجم معاملات را مشاهده کنید و به حرکات بازار عادت کنید.🚀💸 🏷به یاد داشته باشید، بازار کریپتو ماهیت پویایی دارد و به سرعت در حال تغییر است، بنابراین همیشه از استاپ ضرر استفاده کنید و قبل از سرمایه گذاری از دانش مناسب استفاده کنید. #KCSAAnalysis #Cryptocurrency #Potential Gain #DYOR
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش hadi_devil18
117رتبه تریدر
hadi_devil18@hadi_devil18
hadi_devil18
KCS برای شروع اصلاح با سلام خدمت بازرگانان و همه، من هادی کارعلی هستم، معروف به SNIPERS_FX اگر ایده را دوست دارید، حمایت را با لایک و فالو فراموش نکنید. بزرگنمایی تصویر در KCS. همانطور که می بینیم قیمت همچنان در مجموع معاملات نزولی در داخل کانال نزولی بیرونی است، با این حال، قیمت همچنان در اطراف یک سطح حمایتی عظیم قرار دارد که با مرز پایین کانال ما به عنوان منطقه فروش بیش از حد عمل می کند، جایی که ما به دنبال خریدهای طولانی جدید خواهیم بود. همچنین. در همین حال، برای اینکه گاوها بتوانند هرگونه حرکت اصلاحی صعودی را شروع کنند، ما به یک شکست در بالای نوسان اصلی مشخص شده و دور شماره 5 نیاز داریم. اگر این وقفه را داشتیم، آنگاه حرکت بالاتری انتظار می رفت. اگر از این نوع تحلیل خوشتان می آید لایک و فالو را فراموش نکنید و طبق معمول برنامه معاملاتی خود را دنبال کنید و ریسک خود را مدیریت کنید. صبور باشید و موفق باشید!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش FieryTrading
426رتبه تریدر
FieryTrading@FieryTrading
FieryTrading
🔥 توکن KuCoin سقوط خواهد کرد: نقطه ورود ایده آل KCS از زمان اوج سال 2022 تاکنون در یک روند نزولی بسیار ثابت بوده است. نظر من این است که KCS در ماه‌های آینده تحت فشار نزولی بیشتری قرار خواهد گرفت. به یاد داشته باشید که KCS به طور پیوسته در طول سال 2023 ارزش خود را از دست داده است و در حال حاضر حدود 30٪ کمتر از ارزش خود در ژانویه معامله می شود. 1st 2023، که یک نقطه پرت نزولی است. در حال حاضر، ما می توانیم شاهد جهش فروش بیش از حد به سمت خط روند بنفش باشیم. با این حال، من پیش‌بینی می‌کنم که رد شدن و کوتاهی بیشتری در اطراف آن منطقه اتفاق بیفتد. در حالت ایده‌آل، KCS تا انتها به سمت پشتیبانی بنفش پایین حرکت می‌کند. از آنجا من حاضرم یک ورودی با هدف 25 دلار در نظر بگیرم. این معامله دارای پاداش ریسک 45 است که فوق العاده خوب است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Legalizedhustler
2286رتبه تریدر
Legalizedhustler@Legalizedhustler
Legalizedhustler
KCS می‌توان انتظار داشت که نسخه 4.84 پاک شود تا 5.95 اجرا شود. با احتیاط صعودی مشاوره مالی نیست همه نمودارها بر اساس شرایط فعلی بازار ساخته شده اند. نظر دهید، لایک کنید و دنبال کنید. برای مشاوره فردی یا جلسه AMA در دسترس است. برای اطلاعات تماس بگیرید KCS در حال حاضر در ساختار اصلاحی 5 موجی از بالاترین سطح آن است. می توانید ببینید که ما یک صلیب مرگ داشتیم که نشان از صلیب آبی 💙 ❌ در نمودار داشت و اکنون ارزش زیادی را از دست داده ایم. KCS تحت تأثیر از دست دادن پایگاه مشتری به دلیل اجرای روش‌های KYC قرار گرفته است. اولین چیزی که منتظرش هستم این است که 2.84 نگه داشته شود یا تا 4.85 شکسته شود. در حال حاضر به نوعی در سرزمین هیچ کس نیست Stoch RSI منحنی خوبی دارد که سیگنال حرکت ورودی را نشان می دهد، اما از اینکه سطح 4.84 را پاک کنیم خسته باشید. ایده های تجاری در حال حرکت به جلو من به احتمال زیاد منتظر ورود خواهم بود تا 4.84 راه را برای حرکت به محدوده 5.50 باز کند. همیشه صبر را تمرین کنید #PIK Patience کلید است #TLAW مانند نهنگ فکر کنید
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش CryptoNicho
2رتبه تریدر
CryptoNicho@CryptoNicho
CryptoNicho
#KCS/USDT - طولانی - پتانسیل 1.42٪ جهت: طولانی بازار: نقطه ای/آینده خطر: 0.25٪ - 1٪ #USDT_KCS صرافی: کوکوین بازه زمانی: 60 خرید: 4.217 TP: 4.2764 SL: 4.163 شرایط ورود: | گرفتن یک جهش سریع از پشتیبانی خط روند
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش AlQasim_Analysis
3386رتبه تریدر
AlQasim_Analysis@AlQasim_Analysis
AlQasim_Analysis
KCS فرصت سرمایه گذاری خوبی را نشان می دهد سلام به همه؛ امروز ما یک فرصت خوب برای سرمایه گذاری داریم این بیش از 134 برابر خطر است و نمودار بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش FieryTrading
426رتبه تریدر
FieryTrading@FieryTrading
FieryTrading
🔥 توکن KuCoin 2-Year Falling Wedge: صبر! KCS از اواخر سال 2021 در حال سقوط بوده است. توکن در ابتدا خوب ماند، اما درد واقعی پس از آوریل 2022 شروع شد جایی که در مقایسه با بیت کوین و BNB. این دوره طولانی نزولی و ضعف نسبی به احتمال زیاد با خشک شدن حجم در همه مبادلات، به ویژه مبادلات کوچک مرتبط است. با این وجود، ممکن است نوری در انتهای این تونل تاریک وجود داشته باشد. گوه های سقوط به طور کلاسیک الگوهای برگشتی صعودی هستند، بنابراین ما به دنبال شکست در چند ماه آینده هستیم. KCS هنوز برای شکست آماده نیست. من فکر می کنم که ما هنوز باید برای چند ماه با این الگو معامله کنیم تا یک شکست واقعی اتفاق بیفتد. تا آن زمان به این تجارت بازخواهد گشت. در حال حاضر، من فکر می کنم که می توانیم (در دراز مدت) به بالاترین سطح تاریخ در حدود 28 دلار برگردیم. این، همراه با توقف زیر حمایت الگو، منجر به یک معامله ریسک و پاداش بزرگ می شود.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد نماد
฿کوکوین شیرز

0.0%
0.0%

نظر شما چیست؟

سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402